Моя робота у сфері веб-дизайну полягає в адаптації шаблонів та створення/підбору візуального матеріалу згідно брендбуку. Усі проєкти з веб-дизайну були продовженням довгострокової роботи у проєктах, тобто розробці лендингів або сайтів передує створення фірмового стилю та графіки.
Спочатку створюються дизайни необхідних сторінок у програмі Photoshop та, вісля затверждення замовником, передаються програмісту, який перетворює дизайни в інтерактивні сторінки на сайті організації / компанії. Може бути як взаємодія зі штатним програмістом вашої організації, або я можу порекомендувати спеціалістів, з якими в мене був досвід роботи в різних проєктах.
Також з мого блоку можлива участь у стратегічних сесіях з метою розробки контенту для сайту(оплачується додатково 50 $/год.). Вартість роботи розраховується в залежності 
Проєкти з веб-дизайну
Веб-сайт для фандрайзингової кампанії #SaveGenderMuseum

Скрін з веб-сайту для фандрайзингової кампанії #SaveGenderMuseum
www.save.gendermuseum.com

Сайт для файндрайзингової кампанії для Музею жіночої та гендерної історії в Харкові був необхідний для підвищення довіри цільової аудиторії. Було прийнято рішення зробити окремий інформаційний сайт для публікацій про людей, які протягом двох років допомагали утримували музей від закриття. Кампанія була орієнтовата на європейську феміністичну спільноту. Дизайн та технічна реалізація проєкту на платформі Wordpress: Марія Чорна.
Веб-сайт для коучингової компанії ConvergeWell

Дизайн для веб-сайту коучингової компанії www.convergewell.com

Для сайту коучингової кампанії було розроблено логотип, фірмові кольори, набір графічних ілюстрацій, іконок та фонових зображень, за допомоги яких замовниця мала бажання сама зробити веб-сайт на основі шаблону у сервісі squarespace. Графічні матеріали були зроблені із урахуанням вимог щаблону та передані замовниці для подальшої роботи. Клікніть на зобразення, щоби побачити деталі.
Лендинг для інвестиційної компанії W-Holding
Для лендингу інвестиційної кампанії було розроблено фірмовий стиль, айдетику та дизайн лендингу у програмі Photoshop. Далі за допомоги конструктору сайтів було реалізовано та опубліковано сторінку в мережі Internet. Дизайн та технічна реалізація проєкту: Марія Чорна. Клікніть на зобразення, щоби побачити деталі. 

You may also like

Back to Top